Папір А4 (80г/м2, білий)

Папір A4 IQ Ekonomy A4 80г/м2

Код:
45033553
Ціна:
189.00 грн
Наявність:
170 шт
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Багато сучасних об'єктів працюють з різноманітною документацією. Для її друку зазвичай використовується папір формату А4. На сучасному ринку це найпоширеніший варіант. Тому доцільно придбати її в потрібній кількості, щоб в будь-який момент можна було легко видрукувати необхідні документи. Інтернет-каталог пропонує купити папір а4 від відомих виробників за чесними цінами. Гарантується швидкість обслуговування, вигідна доставка, консультації для впевненого вибору та інші переваги.

Купити А4 папір в Україні

Придбати папір від відомих брендів з необхідними характеристиками можна в нашому інтернет-каталозi. Пропонується широкий асортимент, консультації та відмінні умови для оформлення покупки. Кожен зможе купити папір офісний а4 за демократичними цінами з оперативною доставкою по регіонах України одним з декількох способів. Зробити замовлення дуже просто, як оптом, так і в роздріб. Вигідно придбати відразу велику кількість упаковок паперу, якщо намічається її активне використання. Це допоможе заощадити чималу суму, якщо вибрати нас.

Якісний офісний папір А4 і його особливості

Вона являє собою об'єктивну потребу для офісів, каталогiв, різноманітних компаній та інших подібних об'єктів. Сучасне суспільство поступово переходить на електронний документообіг, але паперові варіанти ніхто не скасовував. Щоб підготувати всі необхідні документи без зайвих проблем, потрібно придбати якісний папір. У нас папір а4 купити може кожен за чесною ціною. Недорого пропонуються відомі бренди і різні формати упаковки. Відрізнятися може Кількість листів в ній, щільність і інші характеристики.

Використовуватися папір може для друку різноманітної інформації, а не тільки документів. Стане в пригоді вона, якщо потрібно терміново зробити позначку. Для студентів вона також корисна, тому що застосовується для написання курсових або дипломних робіт. У деяких ситуаціях кольоровий папір А4 купити можна під різні потреби. Він представлений у великому асортименті. Іноді практичніше придбати білий варіант.

Офісний папір представлений у великому асортименті. Вона буває декількох класів. До класу А відноситься продукція з найвищою ціною і підвищеним рівнем білизни. Вона може використовуватися на всіх видах сучасної техніки, дозволяє отримати відмінну деталізацію і передачу кольорів. Клас Вважається найпопулярнішим завдяки оптимальному співвідношенню ціни і якості. Клас С являє собою найпростіший варіант, вартість якого мінімальна.