Ремонт друкувальної та копіювальної техніки

Одним з напрямків нашої діяльності є ремонт принтерів, сканерів, копіювальних апаратів, багатофункціональних пристроїв (БФП) та іншої оргтехніки.

Наші переваги:

  • Ми заберемо Вашу техніку в будь-який зручний час
  • ТОВ "Офіском" є платником ПДВ
  • Терміни виконання ремонту 1-5 днів*
  • Гарантія на нашу роботу
  • Оптимальні ціни при високій якості

*в разі наявності всіх запчастин


Вартість ремонтних робіт

Послуга

Вартість

Профілактичні роботи
Від 200 грн
Ремонт
Від 450 грн
Прошивка принтера, БФП
Від 350 грн
Діагностика при подальшому виконанні ремонту
безкоштовно
Діагностика без подальшого виконання ремонту
150 грн
Доставка техніки до/після ремонту автокур'єром
безкоштовно


Терміни виконання ремонту

Забираемо техніку після заявки клієнта

В день замовлення

Діагностика
1-2 дні
Ремонт *
1-5 днів
Прошивка принтера, БФП
1-2 дні

*в разі наявності всіх запчастин


Ціни та терміни виконуваних робіт визначаються після діагностики Вашого обладнання.


Замовити ремонт друкувальної та копіювальної техніки

Друкарська техніка може пошкодитися в невідповідний момент. Але не потрібно відразу думати над тим, як придбати новий принтер, копіювальний апарат, БФП або сканер, тому що в більшості випадків можна організувати ефективне відновлення працездатності. Ремонт друкарської техніки є одним з основних напрямків діяльності нашої компанії. Пропонуються комфортні умови для клієнтів, які зможе оцінити кожен охочий.

Особливості якісного ремонту друкарської та копіювальної техніки

Вона активно використовується вдома, а також в офісах більшості компаній. Якщо техніка виходить з ладу, можуть виникнути деякі труднощі в роботі компанії. Тому важливо звернутися Своєчасно до професіоналів, які зможуть провести всі роботи за стандартами якості. Ремонт принтерів являє собою непростий процес, який має масу тонкощів. Це ж належати до інших видів подібної техніки.

Насамперед потрібно організувати діагностику, щоб виявити всі неполадки та дефекти. Іноді їх може бути кілька, але наші співробітники нічого не упустять. Тому можна розраховувати на повне відновлення, яке гарантує ефективну експлуатацію в майбутньому. Принтери ремонт яких зроблений нашими співробітниками, продовжують надійно працювати після завершення робіт. Практично будь-який вид поломок може бути усунений. Професіонали використовують в процесі кращі інструменти, якісні комплектуючі матеріали.

Ремонт копіювальної техніки складається з декількох етапів. Після діагностики починається відновлення. Зазвичай змінюється одна або кілька деталей, що залежить від ступеня поломки. Терміни виконання робіт залежать від складності поломки, як і вартість. Точну ціну можна дізнатися тільки після завершення діагностики. Якщо клієнта все влаштовує, фахівці приступають до виконання робіт. Крім заміни деталей може знадобитися прошивка принтера.

Кращий ремонт друкарської техніки в Україні

Якщо буде потрібно якісний ремонт копіра або будь-якої іншої техніки, треба звернутися до нас. Серед основних переваг можна відзначити:

Надійність виконання робіт.
Висока кваліфікація фахівців.
Наявність потрібних деталей.
Швидкість в поєднанні з адекватною вартістю.
Копір ремонт виконується за сучасними якісними стандартами. Можна отримати консультацію на попередньому рівні, щоб ознайомитися з тонкощами виконання робіт і оформлення замовлення на ремонт. Менеджери підкажуть, яке рішення краще прийняти в тому чи іншому випадку. На виконані роботи надається гарантія.